Bilgisayara virüs bulaştıktan sonra performansı düştü

tcatakaya

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16x1
SSD veya HDD modeli
1TB
Ekran kartı
RTX 3050Ti
İşlemci
12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H
Merhaba! Bilgisayarıma siteden yüklediğim bir dosyadan virüs bulaştı virüs wshelper.exe adında bir şey.
Sonra ben Görev Yöneticisi'nden bulup konumunu alıp sildim ve geri dönüşüm kutusunu boşalttım ancak o günden sonra bilgisayarımda performans ve sıcaklık sorunları olmaya başladı mesela bilgisayarı açıp Opera GX'i açıyorum sıcaklık %30 %40 derecesine geliyor veya CS2'de FPS 150-200 arasındayken 70-120 arasına düştü.
Birisi yardım edebilir mi?

Merhaba! Bilgisayarıma siteden yüklediğim bir dosyadan virüs bulaştı virüs wshelper.exe adında bir şey.
Sonra ben Görev Yöneticisi'nden bulup konumunu alıp sildim ve geri dönüşüm kutusunu boşalttım ancak o günden sonra bilgisayarımda performans ve sıcaklık sorunları olmaya başladı mesela bilgisayarı açıp Opera GX'i açıyorum sıcaklık %30 %40 derecesine geliyor veya CS2'de FPS 150-200 arasındayken 70-120 arasına düştü.

Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın.

Pc hala virüslü.Format iş görür.

Şuan malwarebytes üzerinden tekrar tarama yaptım ve kaspersky yüklüyorum yükledikten sonra nasıl tam tarama yapabilirim ve formatsız nasıl düzeltebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı