Çözüldü Bilgisayara yüklenen klasör indirilenler bölümünden silinirse ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GokhanSoku

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim tarayıcıdan bilgisayarıma indirdiğim dosyalarım bilgisayarımın indirilenler klasörüne düşüyor. Ben o dosyayı bilgisayara kurduktan sonra oradan yani (indirilenler klasöründen) tarayıcıdan indirdiğim dosyayı, klasörü silsem o indirilenler klasöründen kurduğum dosya, program vs. silinir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba. Benim tarayıcıdan bilgisayarıma indirdiğim dosyalarım bilgisayarımın indirilenler klasörüne düşüyor. Ben o dosyayı bilgisayara kurduktan sonra oradan yani (indirilenler klasöründen) tarayıcıdan indirdiğim dosyayı, klasörü silsem o indirilenler klasöründen kurduğum dosya, program vs. silinir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Hayır silinmez.
Şimdiden teşekkürler.
Hayır silinmez.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı