Bilgisayarcılarda W11 yükletmek ne kadar?

Baho2431

Femtopat
Daha fazla  
Ben FreeDOS laptop alıyorum ve Windows 11 yükleyeceğim ama uçuk fiyat vermek istemiyorum. Bilgisayarcılarda da normal Windows kadar pahalı mı W11 yuklettirmek? Söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben FreeDOS laptop alıyorum ve Windows 11 yükleyeceğim ama uçuk fiyat vermek istemiyorum. Bilgisayarcılarda da normal Windows kadar pahalı mı W11 yuklettirmek? Söyler misiniz?

Bilginiz varsa kendiniz yükleyin o kadar zor işlem değil. Bilgisayarcılara gerek yok diye düşünüyorum.

Windows 11 yüklemek için uçuk fiyat vermenize gerek yok? İnternette ucuz lisansları var zaten kendiniz yükleyip alın onlardan girersiniz onunla.

1.5 sene önce benim SSD'me Windows 10 kurmak için 100 TL istemişlerdi. Kendim evde 2 saatte kurdum 😃

Bilgisayarcidan bilgisayarciya degisir bizim burada 200 TL. Kendin yuklemen ymdaha mantikli olur. Bir USB bellegi aldin ve Rufus indirdin Windows 11 orijinal ISO dosyasini indirdin ve Rufus'un uzerine getirip biraktin ve baslat de bittiginde iptal de ve USB bellegine yazilmis Windows 11'in olur geri kalanini bilgisayardan bilgisayars degisir YouTube'dan izleyip yapabilirsin.

Geri
Yukarı