Bilgisayarda kendi kendine CMD açılması

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Bugün bilgisayarımı açtığımda kendi kendine CMD açılıp kapandı. Bir komut göremedim komut isteminde. Ayrıca birkaç gün önce 10 gün aradan sonra bilgisayarımı ilk defa açmıştım ve Bitdefender Agent çalışma izni istemişti, ben de vermiştim. Bunun dışında Bitdefender oturum açmamı da istemişti. Bunlar virüs kaynaklı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Virüs kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Arka planda çalışan bir şey vardır. Msconfig'den gereksiz başlangıç yazılımları devredışı bırakabilirsiniz. Olmazsa temiz önyükleme yaparak deneyebilirsiniz.

Virüs kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Arka planda çalışan bir şey vardır. Msconfig'den gereksiz başlangıç yazılımları devredışı bırakabilirsiniz. Olmazsa temiz önyükleme yaparak deneyebilirsiniz.
Temiz önyükleme nedir? Ayrıca bu durum beni çok rahatsız etmedi, böyle kalması bilgisayara zarar verir mi? Daha önceden korsan program vardı ama şu an yok, ondan kaynaklı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Rica ederim.
Temiz ön yükleme,sistemin sadece windows'un varsayılan ayarları ile açılması demektir. Bu ayarla sistemi açtığınızda,çeşitli nedenlerle oluşan problemi es geçmiş oluyorsunuz. Temiz ön yükleme ile sistem açılmışsa eğer,anlıyoruz ki bazı yazılımlar nedeni ile açılışta aksamalar oluyor. Veriğim bağlantıyı incelediğinizde daha iyi anlıyacaksınız.

Temiz ön yükleme ile ilgili burada güzel bir şekilde anlatılmış. Bu sorunun sisteme bir zararı yok. Ama çözülebilir bir durumdur. Korsan programlardan uzak durmanızı öneririm. Şu ana kadar hiç ihtiyacım olmadı.

Sisteminizin loglarını incelememi isterseniz log gönderebilirsiniz. Bu arada cmd sorununuz da gitmiş olur diye düşünüyorum. Logları uzundur. Wikisend.com ile gönderebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı