Bilgisayarda yüklü olması gereken programlar neler?

Bir tek LibreOffice programı yüklü bilgisayarımda. Siz bigisayarınızda hangi programları kullanıyorsunuz? Antivirüs programı yüklememe gerek var mı?

Antivirüs programı gereksiz yeterli bir bilginiz varsa Defender sizin işinizi görüyor. Antivirüs testlerine bakarsanız Defender gayet yeterli. Ben Defender'i de kaldırdım bunu önermiyorum normal kullanıcılara lakin FPS oyunları oynadığım için arka planda hiçbir şeyin çalışmasını istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tek LibreOffice programı yüklü bilgisayarımda. Siz bigisayarınızda hangi programları kullanıyorsunuz? Antivirüs programı yüklememe gerek var mı?

Antivirüse gerek yok eğer her linke at gibi koşan biri değilseniz. Windows defendee işinizi görecektir.

Antivirüs programı gereksiz yeterli bir bilginiz varsa Defender sizin işinizi görüyor. Antivirüs testlerine bakarsanız Defender gayet yeterli. Ben Defender'i de kaldırdım bunu önermiyorum normal kullanıcılara lakin FPS oyunları oynadığım için arka planda hiçbir şeyin çalışmasını istemem.
Sonuç olarak bilgisayarı koruyan bir uygulamayı neden bilgisayarda bulundurmayasınız ki? Yer kaplamıyor siz kapattığınız sürece de çalışmıyor.

10 yıldır falan bilgisayar kullanırım hayatımda sadece iki kere ciddi virüs yedim ikisi de kendi eşekliğimdendi. Birinde bilinmeyen bir Torrent sitesinden bir şey yükledim diğerindeyse tıklamamam gereken bir linke tıkladım yani üstteki arkadaşlar kesinlikle haklı. Bilgisayarı bilinçli kullanıp indireceğiniz şeyleri güvenilir yerlerden indirip benim başıma gelen olay gibi linklere tıklamazsanız bilgisayarda virüsün adı bile geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı