Bilgisayardan çok ses çıkmasının bir zararı olur mu?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Technopat, lütfen çifte konu olarak algılamayın. Önceki konuda tam olarak cevabı bulamadım ve daha farklı bir konuydu.
Bilgisayarımda GT 710 ekran kartı var. GTA V falan oynuyorum. Oyunlarda çok bağırıyor. Bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat, lütfen çifte konu olarak algılamayın. Önceki konuda tam olarak cevabı bulamadım ve daha farklı bir konuydu.
Bilgisayarımda GT 710 ekran kartı var. GTA V falan oynuyorum. Oyunlarda çok bağırıyor. Bir zararı olur mu?
Oyuna göre çalışma hızı değişir. Fazla ısınma gibi normal dışı etkenler var mı ?

Oyuna göre çalışma hızı değişir. Fazla ısınma gibi normal dışı etkenler var mı?

Isınmasına bakmadım. Çok kasadan ses çıkınca drop yiyorum sık sık.

Termal macunun el sallamış olabilir değiştir bilmiyorsan bilgisayarcı birisi değiştirsin. Mümkünse makineni 6 ay da bir tozdan arındır.

Bilgisayarın ısınmasını bir fan daha takıp önlesem.
GT 710 ekran kartı fansız.

AMD Athlon II X4 645 Processor 3.10 GHz.
Büyük ihtimalle zorluyor. YouTube'dan "GT 710 GTA V game test" videosuna baktım en düşük ayarlarda 30 FPS alıyor.
Bilgisayarın ısınmasını bir fan daha takıp önlesem.
GT 710 ekran kartı fansız.
Fan takmak belki ısınmasını önler. Ama ekran kartının performansını etkilemez. Modeli güncellemek gerekir.

Büyük ihtimalle zorluyor. YouTube'dan "GT 710 GTA V Game test" videosuna baktım en düşük ayarlarda 30 FPS alıyor.

Fan takmak belki ısınmasını önler. Ama ekran kartının performansını etkilemez. Modeli güncellemek gerekir.

Bir çözümü yok mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı