Bilgisayarı açınca Chrome açılıyor

eren090909

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarı açtğımda 2 tane Chrome sayfası açılıyor birisi normal, boş birisi de reklam sayfası. World of Tanks gibi saçma sapan sayfalar. 3 saattir ne denersem deneyeyim her yere baktım, araştırdım hiçbir şeyy işe yaramadı. Format atmak istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarı açtğımda 2 tane Chrome sayfası açılıyor birisi normal, boş birisi de reklam sayfası. World of Tanks gibi saçma sapan sayfalar. 3 saattir ne denersem deneyeyim her yere baktım, araştırdım hiçbir şeyy işe yaramadı. Format atmak istemiyorum.
Bilgisayara virüs girmiş olabilir diye düşünüyorum. Kaspersky antivirüs ile tarayın.

Aynı sorunu yaşıyordum şu şekilde çözdüm;

Bu linke gidin;
chrome://settings/search ardından ayarları eklediğim fotoğraftaki gibi yapın umarım çözebilirsiniz. İyi günler.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-06-11 21.30.17.png
    Ekran Resmi 2021-06-11 21.30.17.png
    711,8 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı