Bilgisayarı açınca CMD açılıp kapanıyor

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Yaklaşık 1 ay önce aldığım Windows 11 laptopta bazen açılışta, mesela az önce açtığımda çıkmadı, 2 tane CMD ekranı saniyelik açılıp kapanıyor. Eski Windows 10 bilgisayarımda da vardı bu sorun fakat eski olduğu için takmıyordum. Bilgisayara hiçbir korsan uygulama vb. yüklemedim ayrıca Anti-Virüs olarak da McAfee kullanıyorum. Arkadaşlarım NVIDIA, Intel sürücülerinden veya Valorant vb. oyunlardan dolayı kaynaklandığını söyledi. Sizce bu neden oluyordur? Virüs vb. değilse benim için sıkıntı yok. PC işlerimi etkilemiyor.

Çok normal bir şey dostum Windows açılırken anlık bir önyükleme yapar zaten Görev Yöneticisi'nden arka planda çalışıyor görebilirsiniz fakat antivirüs olarak Kaspersky öneririm şu an dünyanın en iyi product antivirüs koruması Kaspersky'den tam tarama yapın bir sorun yoksa endişelenmenize hiç gerek yok

Virüs olma ihtimali var. CMD sürekli açılıp kapanması normal değil. Hem makwarebytes ile hemde Kaspersky ile taratın. Bana soracak olursanız pcye format atın. (Virüs varsa)

Uzun süredir aynısını yaşıyorum. Bugün açtığımda olmadı ama dün oldu 2-3kere hızlıca açılıp kapanıyor. İlk olduğu zamanlar Kaspersky ile virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Araştırdığımda virüs olmadığını öğrendim.

Yaklaşık 1 ay önce aldığım Windows 11 laptopta bazen açılışta, mesela az önce açtığımda çıkmadı, 2 tane CMD ekranı saniyelik açılıp kapanıyor. Eski Windows 10 bilgisayarımda da vardı bu sorun fakat eski olduğu için takmıyordum. Bilgisayara hiçbir korsan uygulama vb. yüklemedim ayrıca Anti-Virüs olarak da McAfee kullanıyorum. Arkadaşlarım NVIDIA, Intel sürücülerinden veya Valorant vb. oyunlardan dolayı kaynaklandığını söyledi. Sizce bu neden oluyordur? Virüs vb. değilse benim için sıkıntı yok. PC işlerimi etkilemiyor.

Normaldir virüste olabilir Malwarebytes öneririm antivirüs olarak

Geri
Yukarı