Bilgisayarı ilk günkü haline geri getirme

Torrentten olma ihtimali çok çok düşük. Msconfig'den startup'a bakın derim, muhtemelen çok kalabalıkdır ;)

upload_2014-9-1_11-23-5.png

başlangıçta açılanlar

upload_2014-9-1_11-23-5.png

başlangıçta açılanlar
upload_2014-9-1_11-25-36.png

Hmm enteresan. Çok da temiz görünüyor. Devre dışı bıraktıklarınız çok yavaşlatmaz aslında. Güzelce bir virus tarama yapın bakalım bir de.

Valla şahsen Advanced System Care gibi programları oldum olası sevemedim. Güya bilgisayarın heryerini koruyor ama çok yavaşlatıyor bence. Ben olsam bunu siler güzel bir AV alırdım. Norton var bende mesela. 3 bilgisayar için 40$ dı sanırım fiyati da.

ya arkadaşlar benim bilgisayarım bozuldu internet cafe ci bir eniştem var o geldi bize göstermedi ve bilgisayar eski haline geldi nasıl yaptın diye sordum nolmuş diye tarih ve saat geride kalmış dedi kısacası tarih ve saatle düzeltmiş bizde sistem geri yüklemesi tarihide yok sizin anlayacağınız zaman ile yani tarih ve saat ile internet cafeye sordum bu durumu onuda boşuna sormadım bilgisayarım yine bozuldu ondan sordum düzeltecektim adama o kadar çok soru sorardım hiç kızmazdı bunu sordum kızdı bide bize eniştem deepfereze attı zamanında onuda somuştum bana tarih ve saati gösterdi deepfereze saate bağlanır ve hep o günü yaşatıır bende diyorum ki bozulmadan önceki saate alsam düzelir mi lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı