Bilgisayarım ekran kartını görmüyor

C0nTRa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar bundan 2 gün önce yeni anakart aldım 2.el. Neyse ekran kartını taktım herşey hazır bilgisayarı açtım bekledim bekledim ekran gelmiyor. Bilgisayarciya götürdüm başka ekran kartı taktı çalıştı ama benim ekran kartımı başka bilgisayara takmayi kabul etmedi. Bende başka bilgisayarcıya götürdüm orda benim ekran kartını baska cihaza taktı yaklaşık 20 sn icinde ekran geldi. Her neyse eve geldim taktım ekran kartını 5 dkdır bekliyorum bir türlü ekran gelmiyor. Delirmek üzereyim bir birinin arasında uyumsuzluk var bune ney neden okuyor olabilir yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızı başka bilgisayarda deneyin eğer yine diğer bilgisayara görüntü gelmezse sorun anakartta demektir. Ya da başka slota takmayı deneyin.

Şuan anladığım kadarıyla güç kaynağı yetersiz geliyor. Resmini çekip atarsanız güç kaynağının net bir şey söyleyebilirim.

Parçalarda sıkıntı yok ise aklıma 2 seçenek geliyor. Yanlış girişten mi görüntü almaya çalışıyosun veya mönitör sağlam mı ?
yanlış yere takmam imkansız zaten 1 tane mavi (ekran karti) 2 tane siyah giriş var. 20150131_163405.jpgOnboard ekran kartına taktığımda ekran geliyor.20150131_163612.jpg

Şuan anladığım kadarıyla güç kaynağı yetersiz geliyor. Resmini çekip atarsanız güç kaynağının net bir şey söyleyebilirim.
fotoğraf çektim ne kadar net bilemiyorum.20150131_163420.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı