Bilgisayarım klavyeyi görmüyor

enes1391

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün bilgisayarı kapatınca klavyenin ışığı yanıp sönmeye başladı. Bir şey olmaz diye görmezden geldim. Bugün bilgisayarı açtığımda ise fare çalışıyor fakat klavye çalışmıyordu. İlk olarak klasik bilgisayarı kapatıp açmayı denedim ama işe yaramadı. Aygıt yöneticisinden sürücüsü var mı diye baktım ama yoktu. Klavyenin kendi sürücüsü yok zaten. HID uyumlu fare ve klavye (ikisi de ayrı) geçiyordu fakat şimdi klavye yok. Klavye ve fare set, alıcıları ortak. Alıcıda sorun olsaydı fare de çalışmazdı diye düşünüyorum. Frisby'nin FK-WG54QU modelini kullanıyorum. Kitapçığında zaten sürücüsünün olmadığı, tak-çalıştır bir set olduğu yazıyor. 1 ayı geçkin süredir sorunsuz kullanıyordum. Sorun bugün ortaya çıktı. Aklıma gelen şeyleri denedim. Lütfen yardım edin.

Evde bir bilgisayar daha var onda denedim olmadı.
Klavye yok zaten mouse'u da kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatacağım. Sonucu yazarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı