Çözüldü Bim'e gelecek Hometech tablet alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

124629

Kilopat
Görselde ürünün özellikleri görünüyor bakabilirsiniz. Bu fiyata 10.1 inç tablet bulmak biraz zor oluyor. Sizce bu tablet alınır mı 750 TL'ye? İnternette fiyatı sanırım 1200 TL'den başlıyor 1400 TL'ye kadar var yanlış bakmadıysam.

Dosya Ekleri

• 10502_2_125838_205135z.jpg
    10502_2_125838_205135z.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 218
Çözüm
Fiyatı özelliklerine kıyasla iyi aslında.
Fakat Hometech'in müthiş kalitesi yüzünden 2 yılda bile bozulma ihtimali var.
Ama bu segmentte ikinci elden başka seçenek olmadığı için alınabilir.
Fiyatı özelliklerine kıyasla iyi aslında.
Fakat Hometech'in müthiş kalitesi yüzünden 2 yılda bile bozulma ihtimali var.
Ama bu segmentte ikinci elden başka seçenek olmadığı için alınabilir.

Çözüm
Samsung, Apple(!), Huawei; bu tarz bilindik markalardan almanı tavsiye ederim. Bir sıkıntı yaşadığın zaman muhattap, yedek parça bulmakta zorlanırsın.
Bizde de var Hometech bataryası bitik. Parça yok. Verdim telefoncuya 1 ayda yaptı. O da ikinci el batarya taktı diye düşünüyorum büyük ihtimal internetten sıfır diye aldığı batarya ikinci el. 10 dakikada şarjı bitiyor bir de 130 TL para verdik.

modeli belirtilmemiş ama akakçede bu özellikleri filtrelediğim zaman iki farklı model çıkıyor. Birisi Hometech Alfa 10TM, diğeri Hometech Alfa 10MB.
Hocam içinde eski bir Mediatek işlemci var. Benim hometech tabletimde intel atom vardı o bile güç tasarrufu modunda cayır cayır yanıyordu bunu hiç düşünemiyorum. Kesinlikle almayın. Paranıza yazık olur.

Geri
Yukarı