Çözüldü Binaların dış duvarının sokak / caddeye bakan kısmından kim sorumlu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. Karşı sitenin bahçe duvarının sokağa bakan yüzüne cinsel içerik bulunduran kelime yazmışlar ve çizmişler. Bu cinsel içerik evimin tam karşısından görünüyor ve çok rahatsız etti beni. Bu yüzden ilçe belediyesine boyanması için talepte bulunmayı düşünüyorum. Fakat bina bahçe duvarının sokağa bakan yüzünden site yönetiminin mi, belediyenin mi sorumlu olduğunu bilmiyorum. Bilginiz varsa yazabilir misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba. Karşı sitenin bahçe duvarının sokağa bakan yüzüne cinsel içerik bulunduran kelime yazmışlar ve çizmişler. Bu cinsel içerik evimin tam karşısından görünüyor ve çok rahatsız etti beni. Bu yüzden ilçe belediyesine boyanması için talepte bulunmayı düşünüyorum? Fakat bina bahçe duvarının sokağa bakan yüzünden site yönetiminin mi, belediyenin mi sorumlu olduğunu bilmiyorum. Bilginiz varsa yazabilir misiniz?
Belediye değil de o binanın yöneticisine söylerseniz daha mantıklı olur.
Merhaba. Karşı sitenin bahçe duvarının sokağa bakan yüzüne cinsel içerik bulunduran kelime yazmışlar ve çizmişler. Bu cinsel içerik evimin tam karşısından görünüyor ve çok rahatsız etti beni. Bu yüzden ilçe belediyesine boyanması için talepte bulunmayı düşünüyorum? Fakat bina bahçe duvarının sokağa bakan yüzünden site yönetiminin mi, belediyenin mi sorumlu olduğunu bilmiyorum. Bilginiz varsa yazabilir misiniz?
Belediye değil de o binanın yöneticisine söylerseniz daha mantıklı olur.

Çözüm

Geri
Yukarı