Binance alınan coin değerinin değiştiğini gösteren sistem var mı?

Daha fazla  
İyi günler. Başlıkta tam açıklayamadım ama şundan bahsediyorum. Bir coin aldık diyelim yükseleceğine inandığımız. Yatırım yaptık. 2 hafta geçti bir şey oldu o coin fırladı ama bu fırlaması 4-5 saat bizim uyuduğumuz ana denk geldi. Bizim bundan nasıl haberimiz olacak bunu haber eden bir sistem vs var mı merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler. Başlıkta tam açıklayamadım ama şundan bahsediyorum. Bir coin aldık diyelim yükseleceğine inandığımız. Yatırım yaptık. 2 hafta geçti bir şey oldu o coin fırladı ama bu fırlaması 4-5 saat bizim uyuduğumuz ana denk geldi. Bizim bundan nasıl haberimiz olacak bunu haber eden bir sistem vs var mı merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

İstediğin yere uyarı koyabiliyorsun. Yine istediğin yerde otomatik alıp-satılmasını sağlayan emir verebilirsin.

Fiyat alarmi koyabilirsin. Piyasalar sekmesinden sağ üstte 3 nokta var oradan uyari ekliyorsun. Bu şekilde satmaz tabi sadece sana uyarı verir. Belirli bir fiyata gelince satmasını istiyorsan limit emri vermen lazım. Sen 75'e emir verdin diyelim ama sadece 74'e kadar yükseldi, o zaman yapacak bir şey yok tabi ki.

Fiyat alarmi koyabilirsin. Piyasalar sekmesinden sağ üstte 3 nokta var oradan uyari ekliyorsun. Bu şekilde satmaz tabii sadece sana uyarı verir. Belirli bir fiyata gelince satmasını istiyorsan limit emri vermen lazım. Sen 75'e emir verdin diyelim ama sadece 74'e kadar yükseldi, o zaman yapacak bir şey yok tabii ki.

İşte o zaman pişman olurum alarm işi daha iyi şimdi 30 da sat derim 50 olur o zaman daha daha pişman olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı