Çözüldü BIOS şifresini bilmiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar eski laptopuma Windows 8 yüklemek istiyordum ve BIOS menüsüne giriş yapmayı denedim ancak şifre istedi. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcının tecrübesine bağlı, backdoor ve 3. party yazılımları daha önce deneyimleyemediğim için öneremiyorum.
Üretici servisine gönderebilirsir SPI'yı ile ilgili sorun olabilir aklıma başka neden gelmiyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bir şey merak ediyordum. Bir keresinde PC kendi kendine BIOS şifresi koymuştu ve bu benim sık kullandığım bir şifreydi, o sıralar PC bozuktu açılırken BIOS'a atıyordu. Sonra şifre sormaya başladı bu nasıl oldu?

MSI Türkiye Servis'i ile görüşebilirsiniz, Servis Point iletişim. eğer yardımcı olamazlarsa anakartının sitesinden global destekle iletişime geç buradan soru sorabilirsin anakartının marka model seri numarasını göndermeyi unutma.
MSI Global Support.
MSI Forum.

MSI desteğe yazdım kanka inşallah olumlu bir cevap gelir.
MSI desteğe yazdım kanka inşallah olumlu bir cevap gelir.

Gelmedi diyoki BIOS pilini çıkart bekle bekledim 25 dk falan olmadı olmazsa aldığın yere götür diuo bakkal gibi alkdfkşfaşdkf

Son düzenleme:

Geri
Yukarı