BIOS Update Nasıl Yapılır?

Büyük bir ihtimalle O.C yapmaya çalışıyordum sanırım. Youtube üzerinden araştır ne yazık ki Asus anakartım yok ECS ile yollara devam. :(
O.C Yapmaya çalışmadım. Sadece güncelleme yapmadan önce ki ayarları geri ayarlayacaktım. Forumda biraz araştırma yaptım bu sürüm sıkıntılıymış. Genel anlamda herkeste donma yapıyormuş. Bir önceki sürümü yükleyeceğim. :)

O.C Yapmaya çalışmadım. Sadece güncelleme yapmadan önce ki ayarları geri ayarlayacaktım. Forumda biraz araştırma yaptım bu sürüm sıkıntılıymış. Genel anlamda herkeste donma yapıyormuş. Bir önceki sürümü yükleyeceğim. :)
Sana kalmış birşey ben ASUS kullanıcısı olmadığım için sana bu noktada fazla yardımcı olamuyorum. :(

Sana kalmış birşey ben ASUS kullanıcısı olmadığım için sana bu noktada fazla yardımcı olamuyorum. :(
Olduğun kadar oldun zaten. Benim ne zaman bir işim düzgün gitti ki :) Şaşırmadım böyle olmasına doğrusu. Sıkıntı yok. Her şey için teşekkürler.

Öncelikle alacağın anakart markasının sitesine girip aldığın anakartın modelini buluyorsun. Sonra o kısımdan en son çıkan BIOS sürümünü indirip Flash belleğine atıyorsun. Anakartına bağlı olarak BIOS' a girip oradan M-FLASH (MSI anakartlarda bu bölümde yazıyor.) bölümüne girip işi bitiriyorsun.
Anakart marka modelımı bılmıyorum
programsız baslat/çalıstır 'a gır su komutu yaz ''dxdiag'' cıkan pencereden ogrenebılırsın dıye bır yazı okudum orada;
BIOS : InsydeH20 verssion 03.73.061.50 yazıyor marka model bu mu ?
Bıos güncelleme yapmak istiyorum nasıl bulucam yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı