Bir erkek neden açık kız resimleri beğenir?

Hayir unlu degil bayağı OnlyFans kiz resimleri begeniyor. Beni ilgilenmiyor tamam ama neden bana bakiyor anlayamiyorum.

Tamam dediğim gibi. Yanlış anlama fiziki olarak çekici değilsen seninle ilgilenmiyor olabilir. Bence o kişiyi bırakıp başka insanlara yönelmelisin. OnlyFans gibi insanların kendini pazarladığı sitelerde dolaşan biriyse hiç bulaşma bence. Aklı fikri belinin altındaki 5 cm'lik şeyde arkadaşın sanırım.

Ayrıca dalgasına da sana bakıyor olabilir. Eğer lisedeysen böyle şeyler normal. Erkek arkadaş ortamında bir şeyler olmuştur ,bir muhabbet geçmiştir ondan dolayı bakıyor olabilir.

Tamam dediğim gibi. Yanlış anlama fiziki olarak çekici değilsen seninle ilgilenmiyor olabilir. Bence o kişiyi bırakıp başka insanlara yönelmelisin. OnlyFans gibi insanların kendini pazarladığı sitelerde dolaşan biriyse hiç bulaşma bence. Aklı fikri belinin altındaki 5 Cm'lik şeyde arkadaşın sanırım.

Ayrıca dalgasına da sana bakıyor olabilir. Eğer lisedeysen böyle şeyler normal. Erkek arkadaş ortamında bir şeyler olmuştur, bir muhabbet geçmiştir ondan dolayı bakıyor olabilir.

Fiziki olarak soyle betimleyeyim kendimi.
171 172 boyundayim 64 65 kiloyum hatta bir arkadasim bacaklarimin kalin oldugunu ve bunun cok iyi oldugunu soyledi(hiç sevmedigim bir ozelligim ve erkeklerin bunu cekici buldugunu biliyorum ama ben manken olmak istedigim icin sevemiyorum) gozlerim badem goz ,kahverengi; saclarim da koyu kahve, kisa ,hafif dalgali yuzumu de begenirler genel olarak guzellik yarismalarina katilmami soylerler ek olarak izmirliyim ve sanirim ulkede bir İzmirli sevgisi var bilemiyorum ama boyle iste.

Fiziki olarak soyle betimleyeyim kendimi.
171 172 boyundayim 64 65 kiloyum hatta bir arkadasim bacaklarimin kalin oldugunu ve bunun cok iyi oldugunu soyledi(hiç sevmedigim bir ozelligim ve erkeklerin bunu cekici buldugunu biliyorum ama ben manken olmak istedigim icin sevemiyorum) gozlerim badem goz ,kahverengi; saclarim da koyu kahve, kisa ,hafif dalgali yuzumu de begenirler genel olarak guzellik yarismalarina katilmami soylerler ek olarak izmirliyim ve sanirim ulkede bir İzmirli sevgisi var bilemiyorum ama boyle iste.
Bence tavsiyem onu düşünmeyi (her ne kadar zor olsa bile) bırakmalısın. Ben öyle yaptım rahatladım sana tavsiyem bu yönde. Yani sana ilişki istemediğini söylediyse kararını değiştireceğini pek düşünmüyorum.

Bence tavsiyem onu düşünmeyi (her ne kadar zor olsa bile) bırakmalısın. Ben öyle yaptım rahatladım sana tavsiyem bu yönde. Yani sana ilişki istemediğini söylediyse kararını değiştireceğini pek düşünmüyorum.

Yasuna sasiriyorum ilk yüz yüze beni gordugunde direkt ben iliski istemiyorum dedi ve bu bana açıkçası beni begenmedigi icin degil de evde bunu dusunup geldigi icin demis gibi hissettirdi zaten sonra beni incelemeye baslamisti. Kisacasi beni hiç tanimayan birinin beni tanimak istememesine sasiriyorum hani neden diyorum neden olabilir sonra okulda çocuk beni gorunce yavasliyor bir de utanmadan bakiyor kafami karistiriyor.

Seni en fazla cinsel olarak kullanıp atar. Neden hala istiyorsun? Yanına bile yaklaşma böyle bir insanın.

Niye tanimadigin bir hemcinsine boyle seyler diyorsun yoksa kendinden mi bahsediyorsun.

Yasuna sasiriyorum ilk yüz yüze beni gordugunde direkt ben iliski istemiyorum dedi ve bu bana açıkçası beni begenmedigi icin degil de evde bunu dusunup geldigi icin demis gibi hissettirdi zaten sonra beni incelemeye baslamisti. Kisacasi beni hiç tanimayan birinin beni tanimak istememesine sasiriyorum hani neden diyorum neden olabilir sonra okulda çocuk beni gorunce yavasliyor bir de utanmadan bakiyor kafami karistiriyor.
Çok garip tipler var maalesef. Takılmak yerine ilerlemek dışında başka çareniz yok gibi. Bu tip bir insanla zaten bence sevgili olmamanız daha mantıklı.

Niye tanimadigin bir hemcinsine boyle seyler diyorsun yoksa kendinden mi bahsediyorsun.
Anlattığınıza dayanarak bu arkadaşın @ahmetaydın1921 hocamın söylediği gibi biri olduğunu düşünüyorum ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı