Steam Bir oyun hesaptan nasıl gizlenir?

KomutanLogar0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'de bir oyuna sahibim. O oyunu satın aldığımı, oynadığımı ve o oyundan kazandığım başarımları vb. hiçbirinin gözükmesini istemiyorum. Yalnız bu tüm oyunlar için değil yalnızca bir oyun için bu dediğimi yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Teşekkürler. İyi sosyaller.

Merhaba. Steam'de bir oyuna sahibim. O oyunu satın aldığımı, oynadığımı ve o oyundan kazandığım başarımları vb. hiçbirinin gözükmesini istemiyorum. Yalnız bu tüm oyunlar için değil yalnızca bir oyun için bu dediğimi yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Teşekkürler. İyi Sosyaller.

Yapamazsın, sadece bilgisayarındaki Steam kütüphanesinde gizlersin.

Gizleyemezsiniz. Ne yaparsanız yapın oynama süreniz gibi şeyler (hesabınız açık ise) hesabınızda gözükür.

Merhaba. Steam'de bir oyuna sahibim. O oyunu satın aldığımı, oynadığımı ve o oyundan kazandığım başarımları vb. hiçbirinin gözükmesini istemiyorum. Yalnız bu tüm oyunlar için değil yalnızca bir oyun için bu dediğimi yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Teşekkürler. İyi Sosyaller.

Steam destek sayfasina girin ve o oyunun adini yazip, "hesabimdan kalici olarak kaldirmak istiyorum" deyin. Baska bir yontem oldugunu sanmiyorum tek oyun icin. Tekrar eklemek istediginizde, steam destek sayfasina tekrar girip oyunun ismini yazin ve kutuphanemde yok deyin.

Merhaba. Steam'de bir oyuna sahibim. O oyunu satın aldığımı, oynadığımı ve o oyundan kazandığım başarımları vb. hiçbirinin gözükmesini istemiyorum. Yalnız bu tüm oyunlar için değil yalnızca bir oyun için bu dediğimi yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Teşekkürler. İyi sosyaller.
Kral hangi oyun merak ettim de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tek bir oyun değil. Bir sürü şiddet unsurlu ve yaş sınırı olan oyunlarım var hesabımda. Yalnızca onları gizlemek istiyordum. Hesabımda küçük yaşta bir tanıdığım arkadaş listemde olduğu için görüp etkilenmesin. Yalnızca bir arkadaşa gizlemenin bir yolu var mı?

:d
1691440533756.png

Geri
Yukarı