Bir uygulamayı farklı IP'ler ile tekrar açma işlemi nasıl yapılır?

Siz forcebindip ile direkt olarak ip adresi yazıp onun üzerinden bağlanacak sanıyorsunuz orada bir yanlış anlama söz konusu.

ForceBindIP ile sadece ağ adaptörünün ip adresini (yerel ip) yazacaksınız ve o program o ağ adaptörünün ip adresi üzerinden programı çalıştıracak.

Örnek veriyorum; Ethernet ile modeminize bağlısınız ve 192.168.1.5 yerel IP aldınız. Wifi adaptörü ile mobil internet yada başka bir modem (farklı bir internet sağlayıcısıyla) ile bağlandığınızda 192.168.2.6 yerel ip aldınız. ForceBindIP'de bu yerel ip adreslerinden birini girdiğiniz zaman program girdiğiniz ip hangi ağ adaptörüne aitse o interneti kullanacak ve o internet sağlayıcısının vermiş olduğu IP adresi üzerinden bağlı olacak.
O IP'yi bir VPN'nin IP'sınden alıp yazdım, ethernet kablosuyla alakalı bir isteğim yok. Benim isteğim şuan programı VPN ile çalıştırma mantığında. Bir programı benim IP'den bağımsız bir IP ile çalıştırmak istiyorum.

O IP'yi bir VPN'nin IP'sınden alıp yazdım, ethernet kablosuyla alakalı bir isteğim yok. Benim isteğim şuan programı VPN ile çalıştırma mantığında. Bir programı benim IP'den bağımsız bir IP ile çalıştırmak istiyorum.
O zaman tüm bu baştan sona konuştuklarımızı boş verin bu programla o mümkün değil maalesef.

Geri
Yukarı