Bir Windows uygulamasını arka planda gizlice çalıştırmak mümkün mü?

burakkayapinar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AnyDesk kullanıyorum şifre koydum telefonumdan şifre ile bilgisayardan onay vermeden giriyorum. Ama ben girdiğimde ekranda bağlantı ekranı çıkıyor. Bunun çıkmasını istemiyorum. Bu programı arka planda gizli bir şekilde çalıştırmanın yolu var mı?

Ekran Görüntüsü (6).png

Ayarlardan şifre ataması yaparken Full Access seçerseniz, şifreyle bağlandıktan sonra alta alacaktır.

Öncelikle mevcut şifreyi iptal edin. Sonra tekrar şifre ataması yaparken Full Access seçin.

Çoklu masaüstünden yeni masaüstü oluşturun.
Bu şekilde sürekli her açılışta yapmam gerekli, uğraş istemiyorum. Kendiliğinden hazırlasın her şeyi istiyorum.

Ayarlardan şifre ataması yaparken Full Access seçerseniz, şifreyle bağlandıktan sonra alta alacaktır.

Öncelikle mevcut şifreyi iptal edin. Sonra tekrar şifre ataması yaparken Full Access seçin.
Evet o şekilde şuanda ama bağlandığımda ekranda açıp sonra simge durumuna getiriyor. Ben onu istemiyorum, mümkünse görev çubuğunda hiç gözükmesin.

Evet o şekilde şuanda ama bağlandığımda ekranda açıp sonra simge durumuna getiriyor. Ben onu istemiyorum, mümkünse görev çubuğunda hiç gözükmesin.
Böyle bir şey mümkünse bile tavsiye etmem açıkçası. Bunu yaptıktan sonra uygulama hiçbir tepki veremezse Görev Yöneticisi yardımıyla kapatmanız gerekir ancak uygulama Görev Yöneticisinde bulunmadığı için muhtemelen sıkıntı yaşayacaksınız ve bilgisayarı kapat/aç yapmak zorunda kalacaksınız.

Son düzenleme:
Böyle bir şey mümkünse bile tavsiye etmem açıkçası. Bunu yaptıktan sonra uygulama hiçbir tepki veremezse Görev Yöneticisi yardımıyla kapatmanız gerekir ancak uygulama Görev Yöneticisinde bulunmadığı için muhtemelen sıkıntı yaşayacaksınız ve bilgisayarı kapat/aç yapmak zorunda kalacaksınız.
Ondan yana sıkıntım yok rahatlıkla yeniden başlatabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı