Bir yatırım platformu web sitesinin Türkiye'de yasal olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Nuget

Decapat
Daha fazla  
Binomo adında bir yatırım platformu gördüm ancak Türkiye'de yasal olup olmadığını bilmiyorum, nasıl öğrenirim? Sermaye piyasası kuruluna baktım, pek bir şey göremedim site ile alakalı ve web siteye Türkiye'de giriş sağlayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binomo adında bir yatırım platformu gördüm ancak Türkiye'de yasal olup olmadığını bilmiyorum, nasıl öğrenirim? Sermaye piyasası kuruluna baktım, pek bir şey göremedim site ile alakalı ve web siteye Türkiye'de giriş sağlayabiliyorum.

Binomo bildiğimiz Binomo ise yasal değilmiş ama yasaklıda değilmiş. Çok saçma açıklama. Bence daha iyi bir platform bulabilirsin.

Ben yasal değil diye biliyorum

Binomo, Türkiye'de yasal olarak faaliyet gösteren bir şirket değildir. Ancak, Binomo'nun Türkiye'de yasaklı olduğu veya erişiminin engellendiği yönünde herhangi bir resmi açıklama bulunmamaktadır. Bu nedenle, Binomo'nun Türkiye'deki durumu, yasal olmamakla birlikte yasaklı da değildir.

LinkedIn'den alıntıladım. Pek yanaşmanızı önermiyorum.

Geri
Yukarı