Bir zamanların efsanesi Oha Diyorum kanalı belirsiz şekilde yayınlarına ara verdi!

NightWist

Kilopat
Makaleler
2
Bir efsanenin bitişi. Zaten yapyap kanalına 3 haftadır video gelmiyor idi. Resmi olarak yayınlarına ara verdiler. Mediakraft satıldıktan sonra kanalların melif abuafın kurduğu madlamaya geçiş yapmış idi. İzlenmelerin çok düşmesi ile artık ara verdiler sanırım. Web sitesinede giriş yapılamıyor galiba kapatmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kolay kolay geri de dönmezler. Hani ara vermişler geri dönerler diye pek sevinmeyin. :D Bir neslin çocukluğu bitti.

download.jpg

Bir efsanenin bitişi. Zaten yapyap kanalına 3 haftadır video gelmiyor idi. Resmi olarak yayınlarına ara verdiler. Mediakraft satıldıktan sonra kanalların melif abuafın kurduğu madlamaya geçiş yapmış idi. İzlenmelerin çok düşmesi ile artık ara verdiler sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Artık hiçbiri sarmıyor onlarda anladı.

Bir efsanenin bitişi. Zaten yapyap kanalına 3 haftadır video gelmiyor idi. Resmi olarak yayınlarına ara verdiler. Mediakraft satıldıktan sonra kanalların melif abuafın kurduğu madlamaya geçiş yapmış idi. İzlenmelerin çok düşmesi ile artık ara verdiler sanırım. Web sitesinede giriş yapılamıyor galiba kapatmışlar.

Her şeyin bir sonu vardır. O7

Cem'in ayrılışından sonra izlemeyi bırakmıştım zaten sarmıyordu hala izleyenlerinin olması bir o kadar ilginç.

Beyler, sanırım yaşlanıyoruz. Bunu kabul etmeliyiz. Çocukken iftara kadar oha diyorum ve yapyap kanallarından eski tayfanın yayınladığı bölümleri izlerdim. Epey sarardı. Oradan çıkar BurakOyunda.. Güzel günlerdi bir daha görebilir miyiz, bakacağız.

Geri
Yukarı