Çözüldü Birkaç hafta önce indirilen Trojan dosyası olmasına rağmen şimdi AV virüs bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arthurmorg

Decapat
Daha fazla  
Dosyayı birkaç hafta önce önce indirmiştim. Taramayı unutmuşum, bildirim gelince fark ettim. Programı sildim, PC'nin internet bağlantısını çektim. Kaspersky, Windows Defender ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, herhangi bir virüs bulunmadı. Formata gerek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyayı birkaç hafta önce önce indirmiştim. Taramayı unutmuşum, bildirim gelince fark ettim. Programı sildim, PC'nin internet bağlantısını çektim. Kaspersky, Windows Defender ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, herhangi bir virüs bulunmadı. Formata gerek var mıdır?
Malwarebytes bulması gerekirdi normalde, neyse AVG ve Emsisoft Emergency Kit ile de tarama yapın.
Çok teşekkürler hocam içimi rahatlattınız iyi günler.
Problem değil hocam, çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bu arada bu programı trojan algılamamasının sebebi, sizin programı silmiş olmanız olabilir. Büyük ihtimalle gerekli dosya bilgisayarınızdan kaldırıldığından herhangi bir AV zararlı bir tehdit bulmadı.

Problem değil hocam, çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bu arada bu programı trojan algılamamasının sebebi, sizin programı silmiş olmanız olabilir. Büyük ihtimalle gerekli dosya bilgisayarınızdan kaldırıldığından herhangi bir av zararlı bir tehdit bulmadı.

İşaretledim hocam tekrardan teşekkürler iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı