Birleşmeyen, silinmeyen disk partları

Melih Seçgin

Hectopat
Yer
Muratpaşa/ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Merhaba arkadaşlar
Sitedeki bu konu üzerindeki neredeyse tüm makale ve konuları okudum.
Fakat hangi yöntemi denersem deneyeyim bir sonuç alamadım.
Untitled-2 copy.jpg

Bu görselde ne yapmak istediğimi açıkça anlattım. Çalıştırdan açtığımız "DiskPart" komut dosyasından denedim bu defada şöyle birşeyle karşılaştım.
Untitled-1 copy.jpg

Ne denersem deneyeyim silemiyorum. Son çare olarak LLP kaldı ama ondan öncesinde sizlere danışmak istedim. Herhangi bir öneriniz var mıdır?
Şimdiden Teşekkür ederim.
@Ali Güngör @Recep Baltaş @MF

Yanlış anlamadıysam sistem kurtarma bölümlerini kullanabileceğiniz disk bölümüne eklemek istiyorsunuz. Maalesef bu mümkün değil. Format sırasında disk bölümlendirmesi yaparken Windows'un kurulacağı disk bölümünü seçtiğinizde o bölümü birkaç parçaya ayırıp sistem için kullanıyor.

Yanlış anlamadıysam sistem kurtarma bölümlerini kullanabileceğiniz disk bölümüne eklemek istiyorsunuz. Maalesef bu mümkün değil. Format sırasında disk bölümlendirmesi yaparken Windows'un kurulacağı disk bölümünü seçtiğinizde o bölümü birkaç parçaya ayırıp sistem için kullanıyor.

Lakin şuan sistem o diskte kurulu değil. M.2 diskimde kurulu
MiniTool Partition Wizard programı ile denemeni öneririm Windowsun araçları sıkıntı çıkarabiliyor bazen.
Deneyeceğim teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı