Birşey açınca pc donuyor fare hareket ediyor

WhoGOD

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Lise son ;)
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın.Geçen günlerde bilgisayarımı win 7 32 bit le formatladım,normalde bilgisayarım 64 bit örnek olarak minecraft veya cs oyunlarını açınca bilgisayar kitleniyor hiçbirşeye tıklanmıyor.Farenhareket ediyor yüklediğim herşeyi sildim Chrome u açınca biraz net de geziyorum 2dk sonra yine donuyor. Reset atmak zorunda kalıyorum.Bilgisayarı zaten satıcam yeni alıcam ama donanımsal mı yoksa bit le mi alakalı ve daha önce hard disk değiştirdim onla alakalı olsa pc hiç açılmaz diye biliyorum.Lütfen yardım edin yaklaşık 2 3 haftadır bu sorunu çözemedim. :(

Son düzenleme:
Bilgisayarın özelliklerine göre sistem kurmalısın eğer 64 bitse win 7 64 kur ve büyük ihtimalle yanlış sistem kurmanla alakalıdır. Eski bilgisayarım var mesela benim 32 bit 1 gb ram var falan win 7 32 bit kurdum sıfır sıkıntı. Windowsun kendi sitesinden indirebilirsin rahatlıkla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı