Bisiklet için scwhalbe mi, continental lastik mi daha iyi?

hangisni alırdınız ?

• Scwhalbe rabip rob 26*2.25

Oy: 4 50,0%
  • Continental race king 26*2.2

Oy: 4 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8
Peki kardeş bu kadro sağlam mıdır? 2. el bir tane buldum da 200'e alınır mı? Adam düz yol olarak binmiş sadece.

200 TL'lik bir kadrodan pek bir şey bekleme. İlk dirt jump kadrom Crazy Hop ve ilk kırdığım kadroydu. Eğer amacın normal MTB veya düz yol vs için ise al kullan. Ama dirt jump için kullanacaksan alma.

Her konuda, bilgisayar uzmanı hocalarımızın özellikle vurguladığı gibi.. Sistem belirtiniz, ona göre yardımcı olalım :).. Bisikletiniz türü nedir ? :))

Şaka bir yana, Scwhalbe bisiklet dünyasının 1 numarası bir lastik markasıdır. Continental otomobil dünyasında çok kaliteli ve tanınmış bir marka olabilir ama bisiklet için olay bence Scwhalbe'yi daha uygun kılıyor. Diğer markalar hep arkasından gelir, kimi kulvarlarda Scwhalbe'yi geçseler bile yine de en iyi marka budur. Görüşüm biraz kişisel olabilir ama savımı destekleyecek olan çok bisikletçi tanıyorum, duyuyorum..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı