Bisiklet nasıl toplanır?

Merhaba dostlar ben 1-2 hafta içinde 4000-5000 TL arası bir dağ bisikleti.
Almayı düşünüyordum fakat toplamak daha mantıklı geldi bu işten anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler bu arada güzel bir hazır bisiklet bulursanız atabilirsiniz.

Toplamayın, alın

Fiyat açısından mı yoksa kalite açısından mı? Kalite açısındansa çoğu markada yaşadığım sıkıntıları bunda hiç yaşamadım.
Kendim Salcano nun karbon yol bisikletini kullanıyorum. Üst düzey bisikletler gayet kaliteli. Ama alt düzeylerinde biraz malzemeden kaçıyorlar

Kendim Salcano nun karbon yol bisikletini kullanıyorum. Üst düzey bisikletler gayet kaliteli. Ama alt düzeylerinde biraz malzemeden kaçıyorlar
Açıkcası Ümit kullandım, Bisan kullandım. Ve bir sürü daha kullandım. En iyileri 650 çıktı. Ve dediğiniz gibi kalitesiz bir yanı yok 650 nin. Biliyorsunuzdur numarası azaldıkça kalitesi artıyor Salcano da. 650 750 den iyi mesela.

Açıkcası Ümit kullandım, Bisan kullandım. Ve bir sürü daha kullandım. En iyileri 650 çıktı. Ve dediğiniz gibi kalitesiz bir yanı yok 650 nin. Biliyorsunuzdur numarası azaldıkça kalitesi artıyor Salcano da. 650 750 den iyi mesela.
Ümit marka bisiklet alan her çocuğun bisiklete olan sevgisi nefrete dönüşüyor. Siz iyi kurtarmışsınız. :d

Yeni konular

Geri
Yukarı