Bisiklet takip uygulaması önerisi

Elptra203

Hectopat
Merhaba bisikletle kaç km gittiğimi, kaç kalori, geçmiş sürüşümü görebileceğim bir uygulama lazım ayrıca önceden kullandığım uygulamalarda pil uyarısı, güç uyarısı veriyordu yani arka plana attığımda duruyordu otomatik (güç tasarrufunda değildi ayrıca birkaç izinleri açmıştım) ona göre kaliteli uygulama önerirseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bisikletle kaç km gittiğimi, kaç kalori, geçmiş sürüşümü görebileceğim bir uygulama lazım ayrıca önceden kullandığım uygulamalarda pil uyarısı, güç uyarısı veriyordu yani arka plana attığımda duruyordu otomatik (güç tasarrufunda değildi ayrıca birkaç izinleri açmıştım) ona göre kaliteli uygulama önerirseniz iyi olur.
Km için

Bu tür uygulamalardan en kalitelisi(ücretsiz) olarak: Strava'dır bisiklet sürerken özellikle çok kullanıyorum. Onun dışında onlarca spor türünü bulabilirsin. Koşudan yüzmeye kadar her şey var. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı