Bisikletim çalındı

Aileme nasıl izah edebilirim durumu, en sakin kalacaklari sekilde.

Bu tür konulara anlam veremiyorum hiç. Aileni burada kimse tanımıyor nasıl insanlardır bilemeyiz ya da senin ailen ile olan diyaloğun ilişkin bilemeyeceğimiz için böyle bir durumda öneri yapılamaz. Zaten ikinci kere çaldırmış olman açıkçası seni suçlu yapıyor.

Bisikletinizin fotoğrafı var mı hocam?
Konuyu gören arkadaşlar 2. el sitelerinde görürse size bildirebilir böylelikle.
Hocam bisiklet'i bırakın benim bile bisikletin üzerinde fotoğrafım yok. Genellikle kendim tek başıma kafa dağıtmaya çıktığım için ancak markası Coranna idi siyah mavi rengi starter falan yazıyordu yanlarında. (İnternette de bulamadım resmini)

Hocam bisiklet'i bırakın benim bile bisikletin üzerinde fotoğrafım yok. Genellikle kendim tek başıma kafa dağıtmaya çıktığım için ancak markası Coranna idi siyah mavi rengi starter falan yazıyordu yanlarında. (İnternette de bulamadım resmini)
Sanırım arkadaşımın bisikletiyle aynı model ama kendisi şuan bisikletiyle memlekette ve değiştirmişti galiba emin değilim.

Sanırım arkadaşımın bisikletiyle aynı model ama kendisi şuan bisikletiyle memlekette ve değiştirmişti galiba emin değilim.
Hocam hala elindeyse mümkünse resim atabilir misiniz? Neye benzediğini görmüş olur arkadaşlar, çok bilindik bir şeyde değil sanırım hiç bir yerde resmi bilgisi yok.

Hocam hala elindeyse mümkünse resim atabilir misiniz? Neye benzediğini görmüş olur arkadaşlar, çok bilindik bir şeyde değil sanırım hiç bir yerde resmi bilgisi yok.
Bu olabilir mi?

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    20,3 KB · Görüntüleme: 63

Geri
Yukarı