Bitcoin ve kripto paralara ne oldu?

ali gülsüz

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır hiçbir hareket vs yok. Aynı şekilde mining yapan insanlarda çok azaldı. Kimse alım satım yapmak ister gibi değil. Bitcoin ölmeye mi başladı sizce? Yoksa bir çıkış yükselme yaşayacak mı?

Bu işin içindekiler gelecek boğa ayı sezonunda herkese çok para kazandırcağı yönünde. Boğa ayı bu yıl değil sene bekleniyor.

Kaynak: TikTok'taki analizci abiler.

Hem Terra olayı, sonrasında iflaslar bitirdi piyasayı. Şimdi de Kasım 2018'deki durumların yeniden yaşanabilir olduğu söyleniyor. kriptokoin.com/kasim-2018-kabusu-bitcoin-bu-diplere-gidebilir/. Eğer Bitcoin buradaki seviyelerden %50 değer kaybı yaşarsa, kripto para piyasası ciddi kayıplar yaşatabilir.

Merhaba,

Her yıl olmak üzere bu yılda bilinmeyen hesaptan yaklaşık 1.000.000 BTC, bilinmeyen bir hesaba transfer ediliyor.
Yapılan transferin TXID olaylarına bir göz attım ama hiçbir sonuca çıkamadım.

Genel olarak yazıyorum; Arkadaşım siz kripto paralar yükselince oha keşke alsaydık, düşünce yok balon, hayal, yok şu bu vs. Siz her zaman yüksek mi kalacak sanıyorsunuz?

Bu arada boğa piyasası gelince güzel artışlar başlayacaktır. Belki bu sene gelir ama tahminler 2024 yönünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı