Black Ops 2 Mason'ı kurtarmak

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Mason'ı kurtarmak istiyorum, bize Raul diye kakalanan Mason'ı nasıl kurtarıcam? Bacağına 1 atış yaptıktan sonra hic bir sey olmuyor. Yardım ederseniz sevinirim 🙂
Call of Duty  Black Ops II Screenshot 2020.04.15 - 18.55.08.43.png

P.S: Buldum, gerek kalmadı😃

Bacağına 1 kez sıktıktan sonra bir kez daha sıkacaksın, sonra Raul gelip senin diz kapağına sıkacak.
Arkadaşlar ben Mason'ı kurtarmak istiyorum, bize Raul diye kakalanan Mason'ı nasıl kurtarıcam? Bacağına 1 atış yaptıktan sonra hic bir sey olmuyor. Yardım ederseniz sevinirim 🙂
Eki Görüntüle 536657
P.S: Buldum, gerek kalmadı😃
Oyunu iyi bir sonla bitirmek için Harper'ı öldürmeli, DeFalco'nun ise yaşamasını sağlayın, ben öyle yaptım yani, zaten oyunun 6 sonunu da yaptım.

Bu arada ilk defa oynadığım da HS degil de normal atış atmışdım. Ölür diye yeniden Replay mission yapdım. Acaba sadece 1 bölümlük mü oynadım yoksa, şimdi atdığım vuruşla oyun sonu değişecek mi?

Bu arada ilk defa oynadığım da HS degil de normal atış atmışdım. Ölür diye yeniden Replay mission yapdım. Acaba sadece 1 bölümlük mü oynadım yoksa, şimdi atdığım vuruşla oyun sonu değişecek mi?
Bacaktan vurmalıydınız, işi güvenceye almış olurdunuz, hiç göğüsten vurmadığım için bilemiyorum, eğer tek vuruş ile cutscene'ye geçtiyseniz son da ölecektir, bir de replay mission sadece sevdiğiniz görevleri oynamak için vardır, sonu değiştirmek istiyorsanız yine sıfırdan oyuna başlayacaksınız, ben mesela oyunda Odysseus görevini yaptıktan sonra, Achilles' Veil'de Harper'ı öldürdüm, ilk yaptığım görevde de yaşıyordu, sonra yaptığımda da.

Bacaktan vurmalıydınız, işi güvenceye almış olurdunuz, hiç göğüsten vurmadığım için bilemiyorum, eğer tek vuruş ile cutscene'ye geçtiyseniz son da ölecektir, bir de replay mission sadece sevdiğiniz görevleri oynamak için vardır, sonu değiştirmek istiyorsanız yine sıfırdan oyuna başlayacaksınız, ben mesela oyunda Odysseus görevini yaptıktan sonra, Achilles' Veil'de Harper'ı öldürdüm, ilk yaptığım görevde de yaşıyordu, sonra yaptığımda da.
Göğüsten vurduğumda ölmedi sadece yere düştü, aynı bacak olayındaki gibi 🙂
Sanırım boşuna yeniden oynadim, zaten yaşıyıcak büyük ihtimalle😃

@Silinen üye Hocam oyun hata verdi, mecburen yeniden oynamak zorunda kaldım. İlk defa oynadığımda DeFalco Karma'yı kaçırmıştı. Şimdi izin vermedim 😃 Oyun iyi yönde mi değişecek? DeFalco'yu öldürmekle iyi mi yaptım?

Geri
Yukarı