Çözüldü Block Launcher Pro (Minecraft 1.2.5.0) Intel işlemci versiyonu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeveloperBaris

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400H 16 GB DDR4 RAM RTX 3050 İntel 512 GB NWMe ssd
BlueStacks'ta Minecraft PE kullanacaktım. Fakat Xbox giriş yapmadığı için böyle bir yola başvurdum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-01_132952972.png
    resim_2023-07-01_132952972.png
    101,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorumun cevabı değil ki.

Yanlış hatırlamıyorsam Minecraft PE 0.16.0 veya 1.0 zamanlarında Minecraft'ın Intel işlemcili cihazlara özel bir versiyonu veya bir yaması vardı. Bu uyarı ondan kalma olmalı. Eğer Minecraft'ınız orijinal ise o zamanlar bu Intel özel versiyonunu kuruyordu. Bu arada bu Intel özel versiyon ile normal versiyon arasında bir fark yoktu. Sadece Intel'e özel optimize edilmişti.

Eğer Minecraft sürümünüzün block Launcher desteklediğinden eminseniz Intel için olan APK'yı bulmanız gerektiğini düşünüyorum.

Eğer oyununuz orijinal ise zaten eski sürümlere dönemezsiniz.
Bildiğim kadarıyla block Launcher Minecraft PE'nin çok çok eski sürümlerini destekliyor.

Artı -1 Eksi
Bu sorumun cevabı değil ki.

Yanlış hatırlamıyorsam Minecraft PE 0.16.0 veya 1.0 zamanlarında Minecraft'ın Intel işlemcili cihazlara özel bir versiyonu veya bir yaması vardı. Bu uyarı ondan kalma olmalı. Eğer Minecraft'ınız orijinal ise o zamanlar bu Intel özel versiyonunu kuruyordu. Bu arada bu Intel özel versiyon ile normal versiyon arasında bir fark yoktu. Sadece Intel'e özel optimize edilmişti.

Eğer Minecraft sürümünüzün block Launcher desteklediğinden eminseniz Intel için olan APK'yı bulmanız gerektiğini düşünüyorum.

Çözüm

Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı