Bloody V5 vs. Logitech G300s vs. Bloody A6

stillwerise44

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleme:
Bloody A9 kullanıcısıyım. Gerek görünüm gerekse performans açısından bu fiyata çok iyi. Şu paralı olan ultra core muhabbeti var tabi. Ama hiç gerek yok. Core 1 ve 2 yetiyor. Eğer LOL veya benzer MMO oyunlar oynuyorsanız Core 1 ile scroll tuşu ( tekerlek ) dediğimiz yerin altında ki tuşlar atanabilir tuşlar haline geliyor. Keza sol tarafta bulunan 2 adet tuş zaten atanabiliyor. Core 2 ile scroll tuşunun altında 1 yazan yerde tekli atış yapıyor. Özellikle fps oyunlarında isabet oranı için çok iyi bir özellik bu. N harfi olan yerde tek tıkla çift atış yapıyor. 3 yazan yerde ise 3'lü atış yapıyor. Bloody'nin diğer farelerinde de yazılım zaten aynı. Ben sadece bilgi vermek istedim. Eğer eliniz çok büyük ise Bloody V5, küçük ise G300S, Orta halli ise Bloody a9 öneririm. Ve tabi ki 4000dpi mouse çok başka oluyor bana göre :) Ha birde malzeme kalitesi de gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı