Bluetooth kulaklık aramada ses düşüyor

Mewchaii

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bluetooth'lu kulaklığımın mikrofonunu kullanıyorum. Ethernet kablosu bağlı, bir aramaya girdiğimde (örneğin: Discord) dinlediğim şarkının veyahut da videonun vb. ses kalitesi aşırı düşüyor ve azalıyor fakat aramada değilken ses olması gerektiği gibi net ve güzel geliyor. (+bass kulaklığı kullanıyorum) Bunu nasıl çözebilirim?

O normal diye biliyorum. Her kulaklıkta oluyor.

E ben böyle mikrofonunu kullanamam ki aşırı düşürüyor ses kalitesini, karşımdakinin ses seviyesi de düşüyor normal olduğunu düşünmüyorum. Bluetooth'lu kulaklık kullanan başka arkadaşlarımda var fakat böyle bir sorun yaşadıklarını görmedim.

E ben böyle mikrofonunu kullanamam ki aşırı düşürüyor ses kalitesini, karşımdakinin ses seviyesi de düşüyor normal olduğunu düşünmüyorum. Bluetooth'lu kulaklık kullanan başka arkadaşlarımda var fakat böyle bir sorun yaşadıklarını görmedim.
Ben bu sorunu Momentum 3'te bile yaşayınca çok tadım kaçtı ve tek çareyi kulaklık mikrofonunu devre dışı bırakıp laptop mikrofonunu kullanmakta bulabildim. Emin olmamakla birlikte oyun için olan bluetooth kulaklıklarda bu sorun yok veya azken müzik için olanlarda daha fazla.

Ben bu sorunu momentum 3'te bile yaşayınca çok tadım kaçtı ve tek çareyi kulaklık mikrofonunu devre dışı bırakıp laptop mikrofonunu kullanmakta bulabildim. Emin olmamakla birlikte oyun için olan Bluetooth kulaklıklarda bu sorun yok veya azken müzik için olanlarda daha fazla.

Çok moralim bozuldu cidden sabahtan beri Ethernet çekmekle uğraşıyordum Bluetooth'u ve mikrofonu kullanabilmek adına, umarım bir çözümü vardır çünkü laptop kulaklığım sesimde kesinti yapıyor, bunun yanı sıra kulaküstünden kulak içi kulaklığa geçmeyi düşünüyorum aklımda bunu almak var şu anda gürültü engelleme özelliği olduğu için. Aynı sorunu yaşarsam iade etmek zorunda kalacağım.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-26_235804146.png
    resim_2023-06-26_235804146.png
    155,8 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı