Bluetooth radyom kayboldu ve gözükmüyor

tRandom

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum ve uzun zamandır Bluetooth kullanmama rağmen bu sabah olmadığını fark ettim. Biraz araştırma yaptım ve birçok şey denedim fakat hiçbir şekilde geri getiremedim; en son çareyi buraya yazmakta buldum, yardımcı olabilir misiniz acaba?
Denediğim şeyler:
  • Driverları güncellemek ve Bluetooth driverını yeniden yüklemek(hiçbir şekilde gözükmüyor)
  • Bilgisayarı yedeklenmiş haline geri döndürmek.
  • Sorun gidericiyi açma(Bluetooth radyosunun varlığını görmüyor direkt olarak)

Windows 11 kullanıyorum ve uzun zamandır Bluetooth kullanmama rağmen bu sabah olmadığını fark ettim. Biraz araştırma yaptım ve birçok şey denedim fakat hiçbir şekilde geri getiremedim; en son çareyi buraya yazmakta buldum, yardımcı olabilir misiniz acaba?
Denediğim şeyler:
  • Driverları güncellemek ve Bluetooth driverını yeniden yüklemek(hiçbir şekilde gözükmüyor)
  • Bilgisayarı yedeklenmiş haline geri döndürmek.
  • Sorun gidericiyi açma(Bluetooth radyosunun varlığını görmüyor direkt olarak)
Aygıt yöneticisini açın Bluetooth kısmından sürücünüze tıklayıp sürücüyü güncelleştir'i seçin
1706643666532.png

1706643672505.png

Şöyle var ama cihaz ekle deyince Bluetooth aygıtınız olmadığı için bulamıyoruz, sorun giderciyi açın tarzı bir şeyler yazıyor.

Eki Görüntüle 2102446

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-30 225357.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-30 225357.png
    105,8 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı