Steam Bölge nasıl değiştirilir?

fdehm

Zeptopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Azerbaycan'da yaşıyorum ve PlayStation servis ülkede desteklemediği için Ghost of Tsushima'yı satın alamıyorum. Bunun bir çözümü var mı yani Steam (Epic Games) bölgesini değiştirirsek veya VPN yardımı ile vb. yöntemlerle yükleyebilir miyiz yoksa mecbur korsan mı indirmemiz oyunu oynamayı aşırı istiyorum. Sony de yaptı yapacağını sağ olsun yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PS ile Steam'in ne bağlantısı var onu pek anlayamadım. Mevzu PS veya Epic değilse VPN aracılığıyla Steam'den farklı bölgeyi seçip o bölge üzerinden hesap açabiliyorsun.

Hocam PS ile Steam'in ne bağlantısı var onu pek anlayamadım. Mevzu PS veya Epic değilse VPN aracılığıyla Steam'den farklı bölgeyi seçip o bölge üzerinden hesap açabiliyorsun.
Hocam yapımcı Sony olduğu için oyunu satın almak için psn hesabı istiyor Azerbaycanda da desteklenmiyor. Şimdi vpnle atalım Amerikadan hesap açtım vpni kapattığımda yinede oyunu oynaya bilecek miyim? cevabın için sağol

Oynayamazsın hocam. Ama oyun kütüphanendeyse VPN ile bağlanmadan önce Steam hesabından çıkış yap, sonra VPN ile hangi bölgeye bağlanacaksan ona bağlan. Sonra hesabına tekrar giriş yap, o şekilde oynayabilirsin. VPN'i kapatırsan bağlantın anında kopuyor diye biliyorum.

Oynayamazsın hocam. Ama oyun kütüphanendeyse VPN ile bağlanmadan önce Steam hesabından çıkış yap, sonra VPN ile hangi bölgeye bağlanacaksan ona bağlan. Sonra hesabına tekrar giriş yap, o şekilde oynayabilirsin. VPN'i kapatırsan bağlantın anında kopuyor diye biliyorum.
Eyvallah hocam ama oyuna 60 dolar verip bu kadar eziyete gireceğime korsan indiririm daha iyi bence

Yeni konular

Geri
Yukarı