Boşta port yok sorunsalı

Elrondgiller

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ekran görüntüleri ile desteklemek üzere sorunumu anlatmak istiyorum. 7 Aralık günü Türk Telekom ile paketim bitiyor TürkNet, Milleni, NetSpeed gibi sağlayıcıları aradım şu an VDSL2 kullandığımı kapımda Fiber kutu olduğunu söyledim fakat bana hızınızı görüntüleyemiyorum diyorlar fakat ben görüyorum. Bunu anlatıyorum işlem yapamayız diyorlar. 7 Aralık günü Türk Telekom'dan çıkarsam bu port boşa çıkar mı? Ben açıkta kalır mıyım? Diğer sağlayıcılar o gün geçiş işlemlerimi yaparlar mı?

vdsl.PNG
adsl.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen boşta port yok. O yüzden sizin için bir hız görüntüleyemiyorlar.

Nakil yapmak istediğinizi söyleyin, işlem yaparlar yüksek ihtimal.

Muhtemelen boşta port yok. O yüzden sizin için bir hız görüntüleyemiyorlar.

Nakil yapmak istediğinizi söyleyin, işlem yaparlar yüksek ihtimal.
Yani açıkta kalmam değil mi ve 35 üzeri alabilirim ? Fakat TürkNet sadece 35 alırsınız diyor.
Normal şartlarda hattınızı direk taşırsanız port sorunu yaşamadan kullanmayan devam edebilirsiniz. Bu arada 75 Mbps bir paketi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
TürkNet sadece 35mbps alırsınız diyor bunu sebebi nedir ?

Yani açıkta kalmam değil mi ve 35 üzeri alabilirim ? Fakat TürkNet sadece 35 alırsınız diyor.

TürkNet sadece 35mbps alırsınız diyor bunu sebebi nedir ?
Anladığım kadarıyla ilk üyelere genelde 35 önerilip üyeliği öyle yapıyorlar. Sonra siz talepte bulunup ek 15tl daha verip hızı yükseltebiliryorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı