Bot ile Cloudflare nasıl geçilir?

ahmetagha21

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci : Intel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz (4 CPUs), ~~~
RAM : 8192MB RAM

ekran kartı :NVIDIA GeForce GT 430

depolama : 500 gb hdd ~~~~

depolama(ssd) : 128
Bir bot yaptım. Sahibinden sitesine girince Cloudflare'yi geçemiyorum. Nasıl geçebilirim otomatik veya manuel olarak?

Bot derken ne tür bir şey kullandığınızı da yazsaydınız ona göre çözüm üretelim. Selenium mu kullandınız yoksa siteye request atıp parse mı ediyorsunuz.

Bot derken ne tür bir şey kullandığınızı da yazsaydınız ona göre çözüm üretelim. Selenium mu kullandınız yoksa siteye request atıp parse mı ediyorsunuz.
selenium

Selenium'u Python ile kullanıyorsanız undetected-chromedriver kütüphanesi işinizi görebilir.

Selenium'u Python ile kullanıyorsanız undetected-chromedriver kütüphanesi işinizi görebilir.

eyw chat gpt ile kolay yoldan çözdüm

Eyvallah chat GPT ile kolay yoldan çözdüm.

Arkadaşlar kolay yoldan chat GPT'e ye gidin kodu yapıştırın ve deyinki örneğin siteye girerken Cloud flareyi atla yazın ve size verecektir ama Cloud flare için kod yaz derseniz vermez # Cloudflare korumasını atlamak için JavaScript çalıştırınchrome_options. Add_argument("disable-blink-features = automationcontrolled")chrome_options. Add_experimental_option("excludeswitches", ["enable-automation"])chrome_options. Add_experimental_option('useautomationextension', false) (!Selenium kütüphanesi ile çalışır!)

Arkadaşlar kolay yoldan chat GPT'e ye gidin kodu yapıştırın ve deyinki örneğin siteye girerken Cloud flareyi atla yazın ve size verecektir ama Cloud flare için kod yaz derseniz vermez # Cloudflare korumasını atlamak için JavaScript çalıştırınchrome_options. Add_argument("disable-blink-features = automationcontrolled")chrome_options. Add_experimental_option("excludeswitches", ["enable-automation"])chrome_options. Add_experimental_option('useautomationextension', false) (!Selenium kütüphanesi ile çalışır!)
Merhabalar botunuz aktif bir şekilde çalışıyor mu acaba ? bende bu ayarları yaptım fakat sürekli cloudflare geliyor ve geçemiyor.

Merhaba botunuz aktif bir şekilde çalışıyor mu acaba? Bende bu ayarları yaptım fakat sürekli Cloudflare geliyor ve geçemiyor.

Ben yapmıştım galiba git huptan bulmuştum ama chat GPT ile yaptığımda kodu yapıştırıp Cloud flareyi atlamak için kod ekle dediğimde yapıtı şu an projem bitti ama kullanmıyorum yani işe yaramıştı açıkçası hatta farklı bir kod yazarak tüm clouflare sayfalarını geçiyordum rahatlıkla.

Geri
Yukarı