Boy nasıl uzatılır?

oguzhandemirel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 14 yaşıma gireli yaklaşık bir buçuk ay oldu boyum şu an 178-179 civarı. Balık yağı takviyesi kullanmaya başladım. Son zamanlarda olmasa da haftada bir bisiklet sürüyorum. Uykumu da yeterince alıyorum. Boyumu uzatmak için daha neler yapabilirim? 1.90'ı görmek istiyorum. Sizin öngörüleriniz ve tavsiyeleriniz ne olur? Rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
%20'lik bir oranla kendiniz spor ile veya besinlerle aldığınız proteinlerle falan uzatabilirsiniz ama çoğunlukla "GENETİK HOCAM" yani anne ve babanızın boyunun ortalaması sizin boyunuzu gösterir benim annem 1.63 babam 1.70 bende 1.68 falanım şu an sabit neredeyse ve abimde 1.90 falan yani dediğim gibi kişiden kişiye göre değişen bir şey ben uykuya dikkat etmiyordum ama önüme geleni yiyordum abim de aynı ama benden 30cm falan daha uzun.

Merhaba. 14 yaşıma gireli yaklaşık bir buçuk ay oldu boyum şu an 178-179 civarı. Balık yağı takviyesi kullanmaya başladım. Son zamanlarda olmasa da haftada bir bisiklet sürüyorum. Uykumu da yeterince alıyorum. Boyumu uzatmak için daha neler yapabilirim? 1.90'ı görmek istiyorum. Sizin öngörüleriniz ve tavsiyeleriniz ne olur? Rica ederim.

Dostum senin boyun uzunmuş ben 15 yaşındayım boyum 165 babam 195 annem 160 dayımlar 175-180 arası yani senin genetiğine bağlı.

Geri
Yukarı