Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?

Hangi ürünler?
Omega-3 (Kalp ve damar sağlığı için)
GH-Max (Büyüme hormonu salgılatıyor)
D3K2 (Kalsiyum emilimini güçlendiriyor.)
Çinko - Kalsiyum - Magnezyum destekliyicileri. (Boy uzaması için çinko ve kalsiyum çok önemli.)
Argivit focus. (Çocuklar için ama yine hormon aynı hormon, Boy uzamasına destekçi)

Eğer isterseniz linklerini ata bilirim, Tek

OmeGA-3 (kalp ve damar sağlığı için)
Gh-Max (büyüme hormonu salgılatıyor)
D3K2 (kalsiyum emilimini güçlendiriyor.)
Çinko - kalsiyum - magnezyum destekliyicileri. (boy uzaması için çinko ve kalsiyum çok önemli.)
Argivit focus. (çocuklar için ama yine hormon aynı hormon, boy uzamasına destekçi)

Eğer isterseniz linklerini atabilirim, tek.

Hocam gh-Max almayı düşünüyorum yararını gördünüz mü?
Ve güvenilir bir link atabilir misini?

Boy uzama işi %90 genetiktir, %10 aktivite gibi şeylerdir. Aktivitelerinizi aksatmayın, gerdirme egzersizlerinizi yapın, supplement işi en son iş. Arjinin-Sitrülin gibi ürünler sadece takviyedir ve doğrudan boy uzamasına etkisi yoktur.

Boy uzama işi %90 genetiktir, %10 aktivite gibi şeylerdir. Aktivitelerinizi aksatmayın, gerdirme egzersizlerinizi yapın, supplement işi en son iş. Arjinin-sitrülin gibi ürünler sadece takviyedir ve doğrudan boy uzamasına etkisi yoktur.

Hocam fitnessa gidiyorum bol kalsiyum almaya çalışıyorum erken yatıyorum ama sülale kısa olunca takviye yapmak gerekiyor sizce nereden alınmalı gh-max.

Hocam fitnessa gidiyorum bol kalsiyum almaya çalışıyorum erken yatıyorum ama sülale kısa olunca takviye yapmak gerekiyor sizce nereden alınmalı gh-max.
Türkiye'de olan GH ürünleri kaliteli değil. Alabileceğiniz maksimum aşağıdaki ürün var.

Bu tür ürünlerin boy uzamasına katkı sağlamadığını unutmayın. Bu ürünler sadece çok az bir miktar büyüme hormonunu tetikliyor. Büyüme hormonu da tek başına etkili değil.

Bu ürün için en güvenilir link ve diğer kingsize ürünleri için "Sitenin kendi üretimi galiba."

Ama sana tavsiyem tek bir ürün alacaksan bunu alma.

Bu iki ürünü al

Ya da bütçeni tam belirle ona göre al.

Yeni konular

Geri
Yukarı