Boyun ağrısı için oyun koltuğu alınır mı?

belirsizz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bilgisayar başında otururken boynum çok ağrıyor, bu soruna çözüm bulmam lazım. Şu anki koltuğum suni deri, simsiyah, boyun kafa desteği yok. Sadece bel ve ahtapot ders çalışma koltuğu diye geçiyor. Açıkçası rahat değil ve yazın çok fazla oturacağımdan sağlık problemlerinden şüpheleniyorum, oyuncu koltuğu alsam geçer mi? Veya başka çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, bilgisayar başında otururken boynum çok ağrıyor, bu soruna çözüm bulmam lazım. Şu anki koltuğum suni deri, simsiyah, boyun kafa desteği yok. Sadece bel ve ahtapot ders çalışma koltuğu diye geçiyor. Açıkçası rahat değil ve yazın çok fazla oturacağımdan sağlık problemlerinden şüpheleniyorum, oyuncu koltuğu alsam geçer mi? Veya başka çözümü var mı?

Oyuncu koltuguyla geçecek bir şey değil o ama oyuncu koltuğu rahatlatır özellikle kaliteliyse Biraz esneme hareketleri yap faydasını görürsün.

Seyahat tipi bir boyun yastığı alın. Çok faydalı bir alet 😇

O ağrılar için yapılan güzel ve sizi rahatlatacak koltuklar var. Ama o ağrılar koltukla geçecek değil vücudunu biraz aç egzersiz yap.

Bir de bu koltuk çok sert ortopedik olduğundan sanırım yumuşak dokulu güzel ucuz bir koltuk var mı? Rampage olmasın.

Monitor goz hizanin altinda mi duruyor?
Oturus pozisyonundan mouse tutusuna kadar pek cok etkisi var.
Arada hareket etmeye calis, koltuktan ziyade masa yukselligi boyun agrisi yapiyor.
Ayrica "oyuncu" adi altinda satilan urunlerin alayi pazarlama hilesi. En ergonomik ya da en kaliteli urunler oldugunu sakin dusunme.

Geri
Yukarı