Boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı başlangıcı var

Röntgen yerine MR var birçok görüntü içeren onu göndersem olur mu?
Şöyle bir şey sormuştum mesela siz çektirdiniz mi sağdaki gibi mi duruyor omurga o yüzden sordum.

Dosya Ekleri

• Boyun-düzleşmesi-blog.jpg
    Boyun-düzleşmesi-blog.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 103
Evet hocam fitness yapabilir mi düzleşmesi olan biri?

Hocam bence benim boyun daha kötü gibi :D
1697663330748.png

Son düzenleme:
20 seans boyunca sıcak ve elektrikli fizik tedavi gördüm ve aynı süreçte 40 kez iğne tedavisi uygulandı. Ayrıca, yaklaşık 10 farklı krem ve çeşitli haplar denedim, ancak hiçbiri en ufak bir rahatlama sağlayamadı. Tek etkili çözümün düzenli egzersiz ve yüzme olduğunu fark ettim. Bu aktiviteler biraz olsun sıkıntımı hafifletiyor.

Ayrıca, yabancı kaynaklardan bulduğum etkili egzersizleri uyguluyorum ve son zamanlarda bu sayede biraz daha rahat uyuyabiliyorum. Yatak yüzeyimi ortopedik bir yastıkla değiştirmek de büyük bir katkı sağladı. Özetle arkadaşlar, bu hastalıkla başa çıkmanın en iyi yolu onu kabullenmek ve ameliyat gibi radikal çözümlerden kaçınmaktır. Gerçek çözüm egzersiz yapmaktır.
Selam bende sizin gibi aynı dertten muzdaribim ve hiçbir tedaviden fayda görmedim fakat benim çok ağır değil sizden bir ricam var ben yabancı kaynaklardan bulduğunuz egzersizleri nereden bulabilirim (sizin bulduklarınızı)

Geri
Yukarı