Çözüldü Brave açıldığında otomatik olarak yenileniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Merhaba. Brave'i her açtığımda otomatik olarak yenileniyor yani "fresh" atıyor. Nedenini anlayamadım başka tarayıcılarda böyle bir sorun yok neden olabilir?

Çözüm
Kurulumunda bir sorun olabilir. Tarayıcıyı Store üzerinden yüklediyseniz kaldırın. Store arayüz, DOS'ta sistemi falan halen sorunlarla dolu. Tarayıcıyı normal olarak yükleyin. Yüklüyse de tekrar indirin ve yönetici hakları ile tekrar çalıştırın.

Tekrar indirme çözmüyorsa BC Uninstalleri le kaldırıp tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Ayrıca antivirüs, sistem bakım uygulaması vb. kullanıyorsanız, bu uygulamalarda otomatik temizleme veya temizlik yaparken çerez vb. temizliklerini devre dışı bırakın.
Kurulumunda bir sorun olabilir. Tarayıcıyı Store üzerinden yüklediyseniz kaldırın. Store arayüz, DOS'ta sistemi falan halen sorunlarla dolu. Tarayıcıyı normal olarak yükleyin. Yüklüyse de tekrar indirin ve yönetici hakları ile tekrar çalıştırın.

Tekrar indirme çözmüyorsa BC Uninstalleri le kaldırıp tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Ayrıca antivirüs, sistem bakım uygulaması vb. kullanıyorsanız, bu uygulamalarda otomatik temizleme veya temizlik yaparken çerez vb. temizliklerini devre dışı bırakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Merhaba, Brave'i tekrardan kurdum ve sorun geçti teşekkür ederim.
Düzenleme : İlk denememde yoktu şimdi yine böyle yapmaya başladı nedenini bende anlamadım ancak teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Aynı durum bende de var ancak saniyelik ve zararsız olduğu için takılmıyorum pek. Format öncesi ve sonrası, farklı kurulum yöntemleri vb. derken her zaman oluyordu. Brave'in kendisinden kaynaklanıyor olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı