Brave yükleme sırasında inen garip isimli dosya nedir?

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba, az önce 2 farklı bilgisayara Brave kurdum. 1 tanesinde diğer tarayıcılardan hiçbir şey aktarmadım, diğerine Chrome üzerinden verilerimi aktardım. O sırada "hsahdhhfdjhljlkls" gibi ismi olan bir dosya indi ve 1 saniye sonra indirilenler kısmından kayboldu. Aklıma Chrome üzerinden aktarılan uzantılardan "uBlock Origin" olabileceği geldi. Tam emin değilim. Ne olduğu hakkında bir fikri olan varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Eklenti isimleri genellikle öyle oluyor normaldir.

İsmi "cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm" ise uBlock Origin'dir.

Çok hızlı şekilde indi ve kayboldu, tam dosya adını göremedim ama bu şekilde harflerden oluşan bir isimdi. Daha sonra diğer Brave'e denemek için uBlock ekledim fakat onda herhangi bir indirme işlemi olmadı. Muhtemelen içe aktarma yaptığım için diğerinde indi diye kanaat getirdim. Kaspersky ile tarama da yaptım bir şey çıkmadı. uBlock Origin ise eğer, Brave'de kullanmaya gerek var mı sizce?

Çok hızlı şekilde indi ve kayboldu, tam dosya adını göremedim ama bu şekilde harflerden oluşan bir isimdi. Daha sonra diğer Brave'e denemek için uBlock ekledim fakat onda herhangi bir indirme işlemi olmadı. Muhtemelen içe aktarma yaptığım için diğerinde indi diye kanaat getirdim. Kaspersky ile tarama da yaptım bir şey çıkmadı. uBlock Origin ise eğer, Brave'de kullanmaya gerek var mı sizce?
Mozilla Firefox deneyin derim saflık ve hız en iyisi. Ublock braveye ek koruma sağlar tabii kullanabilirsin.

Geri
Yukarı