Brawl Stars BlueStacks'da açılmıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Brawl Stars'ı açtım ben bilgisayardam oynuyorum ama oyun siyah ekranda kalıyor e 1 saniye sonra oyundan atıyor. Nasıl düzelir?
BlueStacks 5 kullanıyorum.

Arkadaşlar bugün Brawl Stars'ı açtım ben bilgisayardam oynuyorum ama oyun siyah ekranda kalıyor e 1 saniye sonra oyundan atıyor. Nasıl düzelir?
Bluestacks'in eski versiyonlarında açılıyordu ancak yenisini bilmiyorum. Gamelooptanda açılmıyor.
MSI + Bluestacks'in Emülatöründe çalışıyor olabilir.

BlueStacks'in eski versiyonlarında açılıyordu ancak yenisini bilmiyorum. GameLoop'tan da açılmıyor.
MSI + BlueStacks'in emülatöründe çalışıyor olabilir.

Ben zaten oynayabiliyordum. Bugün açılmadı. Hatta bilgisayar dondu ve bilgisayar da öyle durduk yere donacak bir bilgisayar değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de siyah ekranda kalıyordu. Komple silip Bluestacks 5'i geri indirdim düzeldi.

Kanka bende dün akşama kadar girebiliyordum bu sabah güncellemeden önce de oynadım bayağı ama sonra güncelleme geldikten sonra açılmadı oyun. Aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiysen bana da söyler misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var. Güncellemeden önce giriş yapabiliyordum. Ld Player kullanıyorum. Güncellemeden sonra siyah ekranda kalıyor.

Geri
Yukarı