Brawl Stars destek ilgisizliği

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Brawl Stars'ta 40k kupalık star shelly olan bir hesabım vardı. Hesaba şüpheli giriş çıkış oluyor "hesabınızı güvene alalım mı?" dediler. Evet dedim demez olaydım. Hesaba ait ilk satın alıma kadar her şeyi yolladım fakat yetersiz deyip kapatıyorlar. Bu durumu yaşayan kişiler bilgi verirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kanka bende verilerimi istemek için yazdım hesabınızı güvenli hale getirmemiz lazım bunun için dediler. Onay verdim 20 gundur hesap kilitli, kac hesaptan yazdim cevap vermiyorlar. Main hesap kaldı ortada kafayı yersin bi çözüm bulursan soyle tesekkurler.

@Brawlstar

Kanka bende verilerimi istemek için yazdım hesabınızı güvenli hale getirmemiz lazım bunun için dediler. Onay verdim 20 gundur hesap kilitli, kac hesaptan yazdim cevap vermiyorlar. Main hesap kaldı ortada kafayı yersin bir çözüm bulursan soyle teşekkürler.

Hâlâ aynı hocam. Cidden artık Supercell benim için bitmiştir. 1 aydır mailden tut desteğe kadar görüşmediğim yer kalmadı. Her türlü bilgiyi verdim gromu 2021 yılında etkinlikten oynayarak açtığıma kadar fakat yetersiz diyorlar. Bir-çok arkadaşım aynı durumu yaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı