Brawl Stars hesabım çalındı

Süleyman3421

Picopat
Merhaba. Tekrardan soruyorum Brawl Stars hesabım çalındı. Başkası kullanıyor ve hesap ayarlarıyla oynuyor. Çözümü bilen yazsin. Sızden yardim bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek size dönmedi mi hocam? Yeni konu açmanıza gerek yoktu konuyu öne çıkarabiliyorsunuz.

Eğer kitlenmediyse destekten maili değiştir yüksek ihtimal cihazlardan çıkış yapar.

Eğer kitlenmediyse desteğe hesabım çalındı yaz.Hesapla ilgili bilgileri istiyorlar(Açılma yılı,Kupa,İlk adı, Giriş yapılı cihazlari ve birde eğer taş satın alınmışsa gmail'e gelen faturayı göndermenizi) istiyorlar.Sonrasında eğer hesabın senin olduğunu tespit ederlerse sana geri dönüş yapıyorlar ve yeni bir mail adresi istiyorlar ve cihazlardan çıkış yapıyorlar.

Supercell desteğe yazabilirsin.
Cevap vermiyor.

Destek size dönmedi mi hocam? Yeni konu açmanıza gerek yoktu konuyu öne çıkarabiliyorsunuz.
Hayır geri dönmedi.

Hayır geri dönmedi.

Hayır geri dönmedi.

Hayır geri dönmedi.

Hayır geri dönmedi.

Hayır geri dönmedi.

Bilmiyorum ama bekliyorum bir de sağlar için kusura bakmayın cevaplaya bastım cevaplamadı üst üste bastım böyle oldu.

Hala cevap yok gelmeyecek galib@:(.
Hocam ne yazdınız atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı