Brawl Stars hesabım çalındı

Hocam ne yazdınız atabilir misiniz?

Al bunu yolladım: Merhaba oyun içinde size ulaşmayı deniyorum ancak hizmetliler yardımcı olmuyor lütfen bir defa daha ulaşmayı deniyorum umarım bana yardım edersiniz. Oyuncu etiketi:#lpcgqyluv kulüp: Efsane Team hesap adı: Hesabını çaldim hesap kupası: 10231 hesap seviyesi: 68.

Hocam ne yazdınız atabilir misiniz?

Bunu yazdım: Merhaba hesabımı başkası kullanıyor oyuncu etiketi:#lpcgqyluv kulüp: Efsane Team hesap adı: Hesabını çaldim hesap kupası: 10231 hesap seviyesi: 68 tekrardan söylüyorum hesabımı başkası kullanıyor ve hesal ayarlarimı bozuyor sizden isteğim buna bir çare bulmanıź.

Hocam yeni konusma baslatın.
Bot ne ile ilgili sorun var deyince "Kayıp Hesap" deyin.Oradan "Ele geçirilmiş/Kilitlenmiş Hesap" deyin.Sonrasında "Devam Et" diyin sizden hesap bilgilerini isteyecek.

Baslatılması lazım.

Konusmadan geri yapın sanal tuşlar ile.

Yeni konuşma yaptım hesap kurtarma ya bastım ama o dediğin seçenek çıkmadı tekrar yetkili birine ulaşmayı deniyorum.

Arkadaşlar böyle merhaba aradan tam 2ay geçmiş hesabım hala çalınıkti ve bayağı şey harcanmisti 20elmas vb. Seyler hesaptan bıktım o kadar dün silme talebini verdim sonra neden falan dediler kendimi biraz böyle açıklayarak yazdım sonradan oyundan çıktım yaklaşık 3saat sonra girdim hesabım silinmesi hesabı kurtarma botu gelmiş hemen denilenler yaptım hesap epostami degistirdim ve sonra hesabı kurtardım ancak oyun içinde 20elmas biraz para ve ücretsiz isim değişikliği hakkım kullanılmıştı önceden ve çalan kişi ismimi hesabını çaldım dı ardından bununla ilgilide yazdım supercele bana altınlar ile ilgili bir şey yapamayacakları söylediler ve elmaslarada bir şey yapamadılar sadede elmaları harcayanlar bir elbet işinize yarayacak ardında isim ile ilgili bir şey yapabileceklerini söylediler ve onay istediler onayladım ve ismim sabah eski haline dönmüştü ve böyle.

Destek size dönmedi mi hocam? Yeni konu açmanıza gerek yoktu konuyu öne çıkarabiliyorsunuz.

Hocam sağ olun bana çok yardımcı oldunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı