Brawl Stars hesabına giriş yapılmıyor

Salihugurt

Centipat
Daha fazla  
Brawl Stars hesabıma giriş yapmak istediğimde e-posta doğrulama kodu gönderiliyor fakat doğrulama kodu gelmiyor. Ne yaparsam yapayım çözüm bulamıyorum ve destek ekibi de yardımcı olmuyor. Firma tarafından mağduriyet yaşıyorum. Şöyle yapın böyle yapın diyorlar ama fark etmiyor. Sonuçta elde var 0. Kimse yardımcı olmuyor.

Brawl Stars hesabıma giriş yapmak istediğimde e-posta doğrulama kodu gönderiliyor fakat doğrulama kodu gelmiyor. Ne yaparsam yapayım çözüm bulamıyorum ve destek ekibi de yardımcı olmuyor. Firma tarafından mağduriyet yaşıyorum. Şöyle yapın böyle yapın diyorlar ama fark etmiyor. Sonuçta elde var 0. kimse yardımcı olmuyor.

Supercell ID'ye kaydettiğin e postayı doğru hatırlayamıyor olabilir misin?

Brawl Stars hesabıma giriş yapmak istediğimde e-posta doğrulama kodu gönderiliyor fakat doğrulama kodu gelmiyor. Ne yaparsam yapayım çözüm bulamıyorum ve destek ekibi de yardımcı olmuyor. Firma tarafından mağduriyet yaşıyorum. Şöyle yapın böyle yapın diyorlar ama fark etmiyor. Sonuçta elde var 0. Kimse yardımcı olmuyor.
Bir günde en fazla 3 kere supercell id kodu gönderilir. Büyük ihtimalle spam kutunuza gönderildi siz görmediniz tekrar tekrar denediniz en sonunda güvenlik gereği kod göndermeyi bıraktılar. 24 saat sonra tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı