Brawl Stars Süper Ranger Brock kırmızı alınır mı?

Wostid Reis

Decipat
Makaleler
1
2200 mücevherim var ve 100 elmasın var. Kostüm 150 elmasa gelmiş ve mücevherle alınabiliyor. Ben de ikisini birleştirip almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? 1 gün duracakmış markette. Daha sonradan aşamalı da alınır mı? Bazı skinler aşamalı da alınıyor biliyorsunuz. Bu skin de onlar arasına giriyor mu yoksa sadece 1 kere mi gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
2200 mücevherim var ve 100 elmasın var. Kostüm 150 elmasa gelmiş ve mücevherle alınabiliyor. Ben de ikisini birleştirip almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? 1 gün duracakmış markette. Daha sonradan aşamalı da alınır mı? Bazı skinler aşamalı da alınıyor biliyorsunuz. Bu skin de onlar arasına giriyor mu yoksa sadece 1 kere mi gelecek?

Aşamalıya girmez muhtemelen, özelse katalogda gözükmez diğer Ranger'lar. Özel bir skin gibi ama ben olsam daha özel vakitlerde gelen kostümleri alırdım.

Bende de 5000 mücevher var ya kırmızıyı ya da siyahı alacağım. Her gün 1 tane rengi gelecekmiş markete 5 gün boyunca Instagram da sırası vardı. En son gün siyah olanı gelecek. Kırmızı mı yoksa siyah mı alsam ama karar veremedim.

Alınmaz daha iyi kostümler var onlara bakın mesela korsan bibi veya kötü gene gibi.

Şu anda süper Ranger brock kostümleri duruyor bence alınmaz. Daha iyi kostümler var.

Evet Brawl Stars'ın Instagram gönderisinde yazdıklarını yanlış anlamışım. Kostüm 5 gün boyunca durup gidecek sanıyordum. Yine de siyah olanı aldım ben brock ile oynayacağım zaman onu kullanmak isterim.

Geri
Yukarı